JESTEŚMY DLA WAS

Jesteśmy rodzinną firmą deweloperską z Wrocławia, aktywnie działającą i prężnie rozwijającą się na rynku dolnośląskim. Rodzinny i kameralny charakter naszej firmy pozwala nam traktować każdego klienta indywidualnie.

Specjalizujemy się w realizacji domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej oraz szeregowej. Tworzymy osiedla, wyróżniające się tradycyjną architekturą, dobrze wkomponowaną w otaczającą ją okolicę. Naszą wizją jest trafianie w oczekiwania klientów poprzez poszukiwanie ciekawych i komfortowych lokalizacji oraz projektując najbardziej użytkowe cztery kąty.

 

Co nas wyróżnia od innych deweloperów?

Misją naszej firmy jest nie tylko zarobek, ale zbudowanie godnej zaufania marki, którą nasi klienci będą mogli zdecydowanie polecić innym. Obserwując aktualną sytuację na rynku deweloperskim, zauważyliśmy czego tak naprawdę brakuje na rynku i jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Jako rodzinna firma, chcemy budować naszym klientom własny kąt do przeżywania najpiękniejszych chwil w życiu, bez obaw o wykonanie i trwałość domu.

Zaufaj nam, zaufaj 4K INWEST z Wrocławia i odbierz swój klucz do komfortowego życia.

Solidność

Solidność wykonania to dla nas podstawa.

Najwyższa jakość materiałów

Wykorzystujemy materiały najwyższej klasy.

Atrakcyjna cena

Z nami zamieszkasz w swoim własnym domu z ogrodem, w cenie mieszkania!

Terminowość

Terminowość wykonania to nasz priorytet.